Poszukiwania Królika – rodzina poszukuje „opiekuna”

0
323
Poszukiwania Królika z Okrzei

Na łamach portalu mojeblonie.pl publikowaliśmy prośby o pomoc w zidentyfikowaniu osób, bądź poszukiwaniu zaginionych. Tym razem zwracamy się z prośbą o pomoc w odnalezieniu… królika. Być może nie w odnalezieniu, ale dotarciu do osoby, która zaopiekowała się królikiem.

Poszukiwania królika

W weekend na drzwiach klatek schodowych bloków przy ul. Okrzei pojawiła się informacja o poszukiwaniach królika: W piątek 6 sierpnia ok. godz. 18.30 przy bloku Okrzei 5 zaginął rudy królik” – czytamy na plakacie.

Poszukiwania opiekuna króliczka

W niedzielę 08.08.2021r. na facebooku pojawiła się ponowna prośba, tym razem już do osoby, bądź osób, które zaopiekowały się zaginionym.

Prośba do osoby, która zaopiekowała się KRÓLICZKIEM w szaro-granatowym transporterze, pozostawionym na chodniku przy pętli autobusowej na Błoniu, obok bloku Okrzei 7 w piątek 06.08. ok. godz. 17:40 – bardzo prosimy o kontakt i oddanie Tuptusia, za którym bardzo tęsknimy. Jest z nami od kilku lat i tylko my wiemy, że rano czeka na dropsiki dla gryzoni, po południu stoi na tylnich łapkach i prosi o koperek lub zieloną pietruszkę, uwielbia liście od kalarepy a wieczorem lubi zjeść marchewkę, jabłuszko czy łodygi brokuła. Bardzo przeżywamy jego utratę i zależy nam na jego odzyskaniu – prosimy, skontaktuj się z nami, wynagrodzimy Cię za troskę i zwrócimy poniesione koszty. Prosimy o kontakt przez fb lub tel. 606-729-777 albo 600-812-950.

Jeżeli jesteś osobą, którą poszukują właściciele odezwij się. Jeżeli znasz osobę, która zaopiekowało się szaro-granatowym transporterem z króliczkiem w środku przekaż tą wiadomość.

źródło: fb.com/
Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj