Napastnik z autobusu 57 zatrzymany

0
308
Napastnik z autobusu 57 zatrzymany
źródło: kadr z monitoringu

Dziś, 25.08.2021 r. tuż przed 18:00, Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy poinformowała o zatrzymaniu 21-latka podejrzanego o naruszenie nietykalności cielesnej pasażera w autobusie miejskim.

Przypomnijmy, wczoraj, na łamach mojeblonie.pl informowaliśmy o poszukiwaniach sprawcy napaści na obcokrajowca oraz kierowcę autobusu linii 57. DO akcji włączył się również prezydent miasta Rafał Bruski oferując nagrodę pieniężną w wysokości 2,5 tysiąca złotych za wskazanie sprawcy napaści. https://mojeblonie.pl/napasc-w-autobusie-linii-57-20210824/

Napastnik z autobusu 57 zatrzymany

24 czerwca o godz. 19:19 w autobusie MZK linii nr 57, w okolicy Ronda Kujawskiego w Bydgoszczy, jeden z pasażerów uderzył głową w twarz siedzącego innego pasażera, obcokrajowca. Gdy kierowca próbował pomóc ofiarze, ten również został opluty a następnie uderzony śmietnikiem. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu znajdujące się w pojeździe.

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 21-latka w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pasażera w bydgoskim autobusie miejskim. W czwartek będą wykonywane czynności procesowe z udziałem zatrzymanego – informuje KWP w Bydgoszcz.

Źródło: KWP w Bydgoszczy

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj