Napaść w autobusie linii 57

0
300
Napaść w autobusie linii 57
źródło: fb.com

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca 2021 roku o godzinie 19:19 w autobusie linii nr 57 w okolicy Ronda Kujawskiego w Bydgoszczy. Sprawca zaatakował obcokrajowca uderzając go głową w twarz. Pomocy udzielił kierowca autobusu, który został opluty i uderzony śmietnikiem przez sprawcę.

Źródło: KMP Bydgoszcz

Napaść w autobusie linii 57 – prezydent wyznacza nagrodę

❗️Nie ma zgody na przemoc❗️” – tak zaczyna się post na oficjalnej profilu społecznościowym prezydenta Rafała Bruskiego. „Zdecydowałem, że osoba, która wskaże napastnika, otrzyma nagrodę w wysokości 2,5 tys. zł.” – czytamy dalej.

Napastnik z autobusu 57 zatrzymany
źródło: kadr z monitoringu

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-52-68, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2723/21.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj