Powrót do szkół – rok szkolny 2021/22

1
345
Powrót do szkoły na rok szkolny 2021/22

Resort zdrowia, inspekcja sanitarna oraz pozostałe instytucje rządowe zapowiedziały już wrześniowy powrót do szkoły na rok szkolny 2021/22. Mimo intensywnych przygotowań do stacjonarnej nauki w szkołach należy również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu uczniów w przybory i artykuły szkolne. Sierpień jest ostatnim dzwonkiem do należytych zakupów.

Powrót do szkół na rok szkolny 2021/22

Przedszkolakowa wyprawka

Pierwszym etapem poznawania świata każdego człowieka, prócz żłobka jest przedszkole. To na tym etapie rodzice wybierają plecaki przedszkolne, bądź worki na buty. Nieodzownym elementem wyprawki przedszkolaka są kredki, farbki i pędzle.

Rok szkolny 2021/22 w przedszkolu

Niezbędnik ucznia podstawówki – powrót do szkoły

Obowiązek szkolny w Polsce dotyczy wszystkie dzieci w wieku od 6 roku życia do uzyskania pełnoletności. Wymaganie co do wyposażenia podstawówkowicza są nieco większe. Rodzice mają do wyboru, albo zakup gotowych zestawów szkolnych, względnie skompletowanie z pojedynczych elementów takich jak:

  • Plecak lub tornister na kółkach
  • Piórnik
  • Zeszyty oraz bruliony
  • Bloki rysunkowe i techniczne
  • Pióra, długopisy

Niezbędnik licealisty – rok szkolny 2021/22

Uczeń szkoły średniej będąc świadomym już uczniem wymaga szczególnej uwagi. Presja otoczenia wymusza niejako pewne zachowania. Licealista czy uczeń technikum nie chcąc odstawać od grupy próbuje naśladować rówieśników nie tylko w zachowaniu i ubiorze, ale również w posiadaniu rzeczy. Najczęściej chcą „zabłysnąć” posiadając hulajnogi, tablety, bądź smartfony.

Hulajnogi nożne

Najpopularniejsze wśród licealistów hulajnogi nożne – Nils Extreme Hm208T Biały czy Movino Infinity.

Hulajnogi na rok szkolny 2021/22
Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Niestety powroty dzieci do szkoły są zawsze kosztownym wydatkiem, mimo licznych promocji w marketach i dyskontach to nadal jest to kosmiczna kasa. Podręczniki, piórniki, cała wyprawka. Ani 500+ ani 300 na start nie pokrywają wszystkich wydatków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj