NOWY LIDL W BYDGOSZCZY – wiemy kiedy…

1
783
Lidl przy Szubińskiej

Nowy market sieci Lidl jest już praktycznie gotowy. Ukończone zostały też prace drogowe prowadzone przy okazji budowy sklepu.

Od wielu miesięcy w sąsiedztwie znanego marketu budowlanego na zbiegu ulicy Szubińskiej i Pięknej trwały intensywne roboty budowlane. To tam sieć Lidl budowało kolejny już w Bydgoszczy dyskont. Mieszkańcy zarówno osiedla Błonie, jak i Górzyskowa zadawali pytanie kiedy otwarcie. Teraz już wiemy, że Lidl przy ulicy Szubińskiej planuje otwarcie 24 września 2020 r. o godzinie 6:00.

To kolejny sklep sieci Lidl, który powstał w okolicy. Przypomnijmy, w zeszłym roku – 27 lutego otworzył się Lidl przy ul. Inowrocławskiej, którego powierzchnia wynosi 1100 mkw i znalazło w nim pracę ponad 20 osób.

Lidl przy ul. Szubińskiej jest jedenastym sklepem w Bydgoszczy, w Osielsku znajduje się dwunasty, zaś w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym znajduje się jedno z największych centrów dystrybucyjnych marki.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Ok, kolejny handelek, ale parking by się przydał, tudzież park kopertowy. Co mi po kolejnym dyskoncie? Mało ich u nas? 2xN, 2xB, 2xSP, ryneczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj