Zdewastował przystanek, teraz stanie przed sądem

1
93
Pomóż zidentyfikować kobietę

Dnia 25 czerwca 2020r. tuż po godzinie 2:00, dyżurny komisariatu Bydgoszcz Błonie otrzymał informację o młodym mężczyźnie dewastującym przystanek przy pętli Błonie. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji, który potwierdził zgłoszenie.

W jednej z wiat przystankowych zostały wybite dwie szyby. W pobliżu znajdowali się też dwaj świadkowie, którzy wskazali kierunek odejścia sprawcy. Funkcjonariusze pojechali na pobliską stację paliw. Na jej terenie zauważyli opisywanego mężczyznę z zakrwawioną koszulką oraz dłonią.

Po wylegitymowaniu, 25-latek przyznał się policjantom do dewastacji. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wskazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił więc do policyjnego aresztu.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Funkcjonariusze z bydgoskiego Błonia przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za dewastację przystanku będzie odpowiadać przed sądem.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kryś
Kryś
2 miesięcy temu

Ciekawe co z monitoringiem, który ponoć jest przy pętli? Bynajmniej wisi kamera na latarni. A musieli świadkowie wydzwaniać? Pętla autobusowa to jakaś ogólna porażka – zbiorowisko bezdomnych i innych tego typu. Może czas zadbać o bezpieczeństwo, bo szczególnie w zimie włuczą się po klatkach, placach zabaw, załatwiając swoje potrzeby po krzakach przy pętli i między blokami. Żadamy więcej kamer i patroli w tym rejonie.