[Aktualizacja] Poszukiwany 14-letni Adrian – odnaleziony

1
690
Odnaleziony

Z informacji jakie uzyskaliśmy, 14-letni Adrian wrócił do domu cały i zdrowy, w związku z tym poszukiwania zostały zakończone. W imieniu rodziny dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powrotu nastolatka – udostępniając informację w mediach społecznościowych.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje 14-letniego Adriana D., który w czwartek 27.08.2020r. ok. godz. 9:00 wyszedł z mieszkania przy ulicy Kruszyńskiej i udał się w nieznanym kierunku. Dotychczas nie powrócił do domu, a także nie nawiązał kontaktu z rodziną.

14-letni Adrian D.: około 180 centymetrów wzrostu i szczupła budowa ciała. Włosy jasne, myszowate, średniej długości. W chwili zaginięcia ubrany był w buty sportowe marki Puma koloru czarnego z białymi wstawkami z logo producenta. Niestety brak informacji o szczegółach ubioru.

Poszukiwany zdolny jest do samodzielnej egzystencji, nie posiada przy sobie telefonu komórkowego, ma legitymację szkolną i kartę miejską.

Osoby znające miejsce pobytu Adriana, bądź widziały ww. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Źródło: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Najważniejsze, że chłopak znalazł się cały i zdrowy. Bardzo dobra wiadomość na początek tygodnia. Oby więcej takich zakończeń, a najlepiej brak zaginięć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj