Bydgoskie lotnisko „zamrożone”

0
396
Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo

Rok 2020 daje we znaki nie tylko branży gastronomicznej, małym przedsiębiorcom, ale i wielkim branżom, takim jak lotnictwo. Z Bydgoszczy nie polecimy krajowym przewoźnikiem PLL LOT, ale również irlandzkim Ryanairem – bynajmniej w części siatki połączeń.

Zawieszone loty Bydgoszcz

PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają z dniem 12 listopada na okres miesiąca loty do Warszawy. LOT jednak już teraz anuluje część połączeń na tej trasie – anulowane są m.in. przyloty z Warszawy w dniach 3,4,6 i 9 listopada oraz odloty z Bydgoszczy w dniach 4,5,7 i 10 listopada. Połączenia mają wrócić według rozkładu 16 grudnia 2020r.

Ryanair

Irlandzki przewoźnik, zaś regularnie zmniejszał siatkę połączeń do kraju nad Wisłą. W zeszłym tygodniu definitywnie ogłosił zawieszenie niektórych połączeń do i z Polski. Cięcia dotknęły praktycznie większość lotnisk, zaś Bydgoszcz odczuje niestety najmocniej. Trasy, którymi nie polecimy przedstawiają się następująco:

  • Bydgoszcz – Dublin (12 listopada, powrót 13 grudnia)
  • Bydgoszcz – Luton (13 listopada, powrót 13 grudnia)
  • Bydgoszcz – Londyn Stansted (13 listopada, powrót 13 grudnia)

Wnioskować można, że przewoźnicy po cichu liczną na możliwe odbicie w podróżnych w okresie Bożonarodzeniowym i Noworocznym. Sytuacja oczywiście jest dynamiczna i część lotów może równie dobrze powrócić do rozkładu szybciej. Dlatego postaramy się aktualizować informacje na bieżąco również na stronie Plan Lotów Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo.

Zawieszone loty Bydgoszcz.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj