Kraków w godzinę? Loty z Bydgoszczy do Krakowa

1
424

Zdążyliśmy zamknąć artykuł „Bydgoskie Lotnisko wraca do normalności„, gdy otrzymujemy kolejną bardzo dobrą informację o wznowieniu, po kilku latach, loty z Bydgoszczy do Krakowa.

„- Z przyjemnością informujemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT o uruchomieniu właśnie tego połączenia lotniczego. Tym bardziej, że już niejednokrotnie funkcjonowało ono w siatce naszego lotniska, odnotowując wysoką frekwencję. Mamy nadzieję, że i tym razem spełni oczekiwania podróżnych – mówi prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz SA, Tomasz Moraczewski.”

Kiedy loty z Bydgoszczy do Krakowa?

Samolot z Bydgoszczy będzie startował w piątki o godzinie 10.20 i lądował w Krakowie o 11.20. Loty w niedziele startować będą o 21.30.

Kiedy loty z Krakowa do Bydgoszczy?

Samolot z Krakowa wyleci w piątek o godzinie 8.40 i po godzinie, czyli o 9.40 wyląduje na lotnisku Bydgoszcz. W niedzielę przewoźnik zaplanował lot z Małopolski na godzinę 19.55.

Kto obsługuje linię na trasie Bydgoszcz – Kraków?

Trasę tę reaktywuje PLL LOT. Podróżować natomiast będziemy na pokładzie Bombardiera Q400, który posiada 78 miejsc.

W jakim terminie odbywać się będą loty z Bydgoszczy do Krakowa?

Loty odbywać się będą w piątki i niedziele od 18 czerwca do 10 września.

Bilety lotnicze można już kupować na stronie www.lot.com w cenie od 99 zł. Jest to z pewnością alternatywa dla podróży na południe Polski. Jest to transport szybki i w miarę tani. Patrząc kilka lat wstecz, wtedy ten kierunek cieszył się dużym powodzeniem. Wielu podróżnych korzystało z podróży lotniczych by dostać się do Zakopanego, Wrocławia czy zagranicę do Czech lub na Słowację. Zarządcy portem lotniczym liczą na równie duże zainteresowanie mimo dalej panującej pademii, choć z mniejszymi obostrzeniami.

Loty z Bydgoszczy do Krakowa, a pandemia.

Przypominamy, że na terenie bydgoskiego lotniska obowiązują maseczki na ustach i nosie, a przy wejściu na terminal musimy liczyć się z pomiarem temperatury. Do dyspozycji podróżnych udających się w podróż lotniczą udostępnione sa podajniki z płynem odkażającym.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj