Aktywna Bydgoszcz dzieciom

0
322
Aktywna Bydgoszcz Dzieciom 2021

Portal Aktywna Bydgoszcz ogłosił kilka dni temu zbiórkę sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka. Zebrany sprzęt zostanie przekazany w Dniu Dziecka, czyli 1 czerwca.

Użytkownicy aplikacji Aktywne Miasta cenią sobie aktywny tryb życia. Uprawianie sportu daje bowiem poczucie wolności, siły, integruje przyjaciół, przynosi nowe znajomości. Czasem do uprawiania sportu wystarczą dobre chęci, jednak częściej potrzebny jest sprzęt.” – czytamy na facebookowym profilu Aktywnej Bydgoszczy.

Dlatego osoby związane z portalem Aktywna Bydgoszcz, proszą mieszkańców o przekazanie sprzętu takiego jak rowery, rolki, wrotki, deskorolki, hulajnogi, łyżwy, sprzęt do gry w ping-ponga, badmintona, bule, piłki, kaski, ochraniacze i inne. Apelują również o uszanowanie przyszłych użytkowników i przekazywanie sprzętu w dobrym stanie. „Nie traktujmy akcji jako okazji do pozbycia się sprzętu zepsutego, zniszczonego, niedziałającego. Nie jest ważna marka, wielkość, kolor – ważny jest stan sprzętu.” – czytamy z apelu.

Aktywna Bydgoszcz podopiecznym BZPO-W

Podarowany sprzęt zostanie przekazany 1 czerwca podopiecznym Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych, których obecnie jest blisko sto pięćdziesiąt.

Sprzęt można przynosić do 30 maja br. do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (wejście przez Boskie Bistro Kawiarenka Obywatelska) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-14.00. Organizatorzy zbiórki liczą na szczodrość oraz solidarność.

Aktywna Bydgoszcz

Aktywna Bydgoszcz to portal dla kochających sport i aktywny wypoczynek. To serwis poświęcony imprezom, w których możesz wziąć udział jako zawodnik. Aktywna Bydgoszcz to miejsce, gdzie spotykasz innych pasjonatów, którzy wolny czas spędzają na sportowo. Tutaj pomożemy Ci zaplanować starty. Tutaj poznasz kalendarz wszystkich imprez w Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Pływasz, biegacz, jeździsz na rowerze? Dołącz do Aktywnej Bydgoszczy i bądź dobrze poinformowany!

Wszelkie informacje dostępne są zarówno na stronie internetowej, jak i na profilu facebookowym.

Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
ul. Traugutta 5
85-122 Bydgoszcz
telefony: 52 373 63 30, 52 373 04 68
faks 52 373 51 39
e-mail: [email protected]

Źródło: www.bydgoszcz.pl / www.aktywna.bydgoszcz.pl / www.bzpow.pl

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj