Wypożycz książki online lub telefonicznie w bibliotece na Błoniu.

W dobie kolejnych obostrzeń również instytucje publiczne wychodzą na przeciw mieszkańcom. Nie inaczej jest z Biblioteką na Błoniu.

Filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy mieszcząca się przy Broniewskiego 1 wychodzi na przeciw czytelnikom umożliwiając korzystanie z bogatego księgozbioru w trudnym okresie jakim jest pandemia. Od jutra tj. 10.11.2020 r. Biblioteka na Błoniu wprowadza możliwość zamawiania książek na telefon, bądź poprzez e-mail.

Telefon do filii nr 16: 52 348 75 34
Adresy e-mail: [email protected] oraz [email protected]

Po złożeniu “zamówienia na książki”, czytelnik umawia się z bibliotekarzem na konkretną godzinę odbioru. O umówionym czasie bibliotekarz przekazuje czytelnikowi książki przed biblioteką. Książki można odbierać w dni robocze między godziną 08:00-16:00.

Naliczanie opłat

W związku z zaistniałą sytuacją wstrzymane jest również do dnia 29 listopada 2020 systemowe naliczanie opłat regulaminowych za przetrzymane woluminy.

Podobne

1 KOMENTARZ

  1. Kiedyś również kasety VHS czy później płyty DVD można było rezerwować na telefon 😉 Ale to cudne czasy bez tych internetowych wynalazków jak plejery czy inne wijołdi. Cóż za czasy były wtedy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Stay Connected

Ostatnie