Wypożycz książki online lub telefonicznie w bibliotece na Błoniu.

1
672
Biblioteka na Błoniu

W dobie kolejnych obostrzeń również instytucje publiczne wychodzą na przeciw mieszkańcom. Nie inaczej jest z Biblioteką na Błoniu.

Filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy mieszcząca się przy Broniewskiego 1 wychodzi na przeciw czytelnikom umożliwiając korzystanie z bogatego księgozbioru w trudnym okresie jakim jest pandemia. Od jutra tj. 10.11.2020 r. Biblioteka na Błoniu wprowadza możliwość zamawiania książek na telefon, bądź poprzez e-mail.

Biblioteka na Błoniu

Telefon do filii nr 16: 52 348 75 34
Adresy e-mail: [email protected] oraz [email protected]

Po złożeniu „zamówienia na książki”, czytelnik umawia się z bibliotekarzem na konkretną godzinę odbioru. O umówionym czasie bibliotekarz przekazuje czytelnikowi książki przed biblioteką. Książki można odbierać w dni robocze między godziną 08:00-16:00.

Naliczanie opłat

W związku z zaistniałą sytuacją wstrzymane jest również do dnia 29 listopada 2020 systemowe naliczanie opłat regulaminowych za przetrzymane woluminy.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Kiedyś również kasety VHS czy później płyty DVD można było rezerwować na telefon 😉 Ale to cudne czasy bez tych internetowych wynalazków jak plejery czy inne wijołdi. Cóż za czasy były wtedy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj