Sklep elektroniczny na Błoniu – pomagamy

0
387
Sklep Elektroniczny na Błoniu
źródło: https://zrzutka.pl/3aw9u8

Nie ma chyba mieszkańca Błonia, który nie zna, bądź nie przechodził obok lubianego na osiedlu, sklepu z częściami elektronicznymi. Od niespełna 30 lat zaopatruje w części elektroniczne: rezystory, kondensatory, diody itp. nie tylko mieszkańców naszego osiedla, ale również pobliskich okolic. W sklepie można zakupić także przewody, wtyczki, czy nawet anteny oraz dekodery.

Ratujemy sklep elektroniczny na Błoniu

Firma B.H.M. powstała na początku 1992 roku. Początkowo główną częścią oferty były podzespoły dla serwisów RTV. Z czasem główna działalność skupiła się na częściach oraz akcesoriach elektronicznych. Aktualnie oferta obejmuje: diody LED, taśmy LED zwykłe i hermetyczne, mikrokontrolery ATMEL, ST, Microchip, układy scalone CMOS, TTL, bezpieczniki szklane, polimerowe i termiczne, narzędzia dla elektroników takie jak lutownice i stacje lutownicze, zaciskarki, mierniki, kable i przewody połączeniowe oraz wiele wiele więcej.

W zeszłym roku pan Adam przejął sklep, ale pandemia oraz obostrzenia nie pozwoliły nowemu właścicielowi na rozwinięcie handlu. Właściciel ratując się postanowił założyć zrzutkę, która ma pomóc w opłaceniu wszelkich rachunków. Zbieram na ratowanie sklepu z częściami elektronicznymi i elektrycznymi na bydgoskim Błoniu. Przejęty rok temu sklep ma nadal zbyt małą sprzedaż, chociaż widać że jest potrzebny okolicznym mieszkańcom. Dodałbym opcję zakupu towaru, ale boję się że US znów będzie chciał mnie ukarać” – czytamy na zrzutce pana Adama.

Pomóżmy Panu Adamowi, by sklep elektroniczny na Błoniu, znajdujący się przy ulicy Broniewskiego 4 (na piętrze budynku handlowego) mógł przetrwać ciężkie czasy i by mógł dalej zaopatrzać nas mieszkańców w elementy elektroniczne.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj