Szczepienie COVID-19 Johnson&Johnson

Chętni na szczepienie COVID-19 preparatem Johnson&Johnson mają szansę zaszczepić się bez rejestracji oraz bez kolejki. Sprawdź kiedy i gdzie?

W dniach 4-6 czerwca w godzinach 9.00-16.00 w wojewódzkim pilotażowym punkcie szczepień zlokalizowanym na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym będzie mogło zaszczepić się 500 osób. Szczepionka Johnson&Johnson wymaga przyjęcia tylko jednej dawki.

Szczepienie COVID-19 Johnson&Johnson

Bydgoszczanki i bydgoszczanie, którzy chcą się zaszczepić przeciw COVID-19, a mają trudności z dotarciem do punktu szczepień, mogą skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez miasto transportu. Ta forma pomocy skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami i powyżej 70 roku życia, mających problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień. Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnego transportu na szczepienie, muszą wskazać podczas rozmowy z pracownikiem termin i miejsce szczepienia. Transport na szczepienie umawia się pod numerem telefonu: (52) 510 88 66. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15. Transport obejmuje przejazd z domu do przychodni oraz powrót do domu po szczepieniu. Osoby, które mają trudności z poruszaniem się, mogą skorzystać z usługi ze swoim opiekunem. W pojeździe znajduje się miejsce do przewożenia wózków inwalidzkich.

Gdzie w Bydgoszczy można zaszczepić się przeciw COVID-19?

W Bydgoszczy działają dwa punkty szczepień powszechnych – w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym oraz na UTP w Fordonie przy ul. Kaliskiego 7. Na terenie miasta znajduje się również 58 punktów osiedlowych.

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie