Szczepienie COVID-19 Johnson&Johnson

0
529
Szczepienie covid-19 Johnson&Johnson
Doctor or nurse is holding the Covid-19 vaccine and syringe with her blue glove.

Chętni na szczepienie COVID-19 preparatem Johnson&Johnson mają szansę zaszczepić się bez rejestracji oraz bez kolejki. Sprawdź kiedy i gdzie?

W dniach 4-6 czerwca w godzinach 9.00-16.00 w wojewódzkim pilotażowym punkcie szczepień zlokalizowanym na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym będzie mogło zaszczepić się 500 osób. Szczepionka Johnson&Johnson wymaga przyjęcia tylko jednej dawki.

Szczepienie COVID-19 Johnson&Johnson

Bydgoszczanki i bydgoszczanie, którzy chcą się zaszczepić przeciw COVID-19, a mają trudności z dotarciem do punktu szczepień, mogą skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez miasto transportu. Ta forma pomocy skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami i powyżej 70 roku życia, mających problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień. Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnego transportu na szczepienie, muszą wskazać podczas rozmowy z pracownikiem termin i miejsce szczepienia. Transport na szczepienie umawia się pod numerem telefonu: (52) 510 88 66. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15. Transport obejmuje przejazd z domu do przychodni oraz powrót do domu po szczepieniu. Osoby, które mają trudności z poruszaniem się, mogą skorzystać z usługi ze swoim opiekunem. W pojeździe znajduje się miejsce do przewożenia wózków inwalidzkich.

Gdzie w Bydgoszczy można zaszczepić się przeciw COVID-19?

W Bydgoszczy działają dwa punkty szczepień powszechnych – w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym oraz na UTP w Fordonie przy ul. Kaliskiego 7. Na terenie miasta znajduje się również 58 punktów osiedlowych.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj