Rzeka Muzyki znowu zachwyci!

0
556
Rzeka Muzyki Bydgoszcz 2021
www.bydgoszcz.pl

Po roku przerwy związanej z pandemią zapraszamy ponownie na cykl bezpłatnych koncertów na wodzie – Rzeka Muzyki. Występy będą się odbywać w każdą niedzielę wakacji. Liczba miejsc ograniczona.

Rzeka Muzyki Bydgoszcz 2021

Startujemy już 4 lipca. Na scenie Rzeki Muzyki zagra Orkiestra Samanta, jeden z najlepszych zespołów pieśni szantowych. Potem Mikołaj Macioszczyk, Kasia Moś ze swoim recitalem, Ania Karwan, Future Folk, który zaprosi nas na zbójnicki after. Poza tym piosenki autorskie i niezapomniane przeboje Anny Jantar śpiewane przez Joannę Smajdor. Będzie też coś dla miłośników sztuki teatralnej – Stanisława Celińska z koncertem „Jesienna”. Dla fanów bluesa wystąpi Marcin Lipina. Rzekę Muzyki zakończymy w tym roku występem Agi B. z zespołem Tribute to Maanam – zapowiedział konferansjer Rzeki Muzyki, Jacek Pawlewski.

Rok 2020 bez Rzeki Muzyki

Długo na to czekaliśmy – mówił podczas konferencji prasowej dyrektor Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Łukasz Krupa. – Nie możemy zrobić tego tak, jak byśmy chcieli. Nie możemy wpuścić tyle osób, ile byśmy chcieli, bo cały czas obowiązują ograniczenia epidemiologiczne, ale może te przepisy jeszcze się zmienią. Będziemy na bieżąco dostosowywać się do bieżących obostrzeń.

Poprzedni rok pandemiczny 2020 był dla nas, artystów, ale i właściwie dla całej branży eventowej bardzo trudny. Myślę, że mogę powiedzieć w imieniu wszystkich występujących tu artystów, że bardzo się cieszymy, że pomału wracamy do normalności i będziemy mogli zagrać na tak prestiżowej imprezie. Ja zawsze o tym marzyłem – mówił Mikołaj Macioszczyk, jeden z artystów.

Historia

Rzeka Muzyki to cykl koncertów i wydarzeń, które na stałe wpisały się w kalendarz bydgoskich imprez. Od 2014 roku zachwyca i przyciąga coraz więcej mieszkańców, nie tylko z Grodu nad Wisłą.

Koncerty pod szyldem „Rzeka Muzyki”

Rzeka Muzyki Lipiec 2021

04.07 – Orkiestra Samanta – „Płyniemy Dalej”
11.07 – Kasia Moś – „Recital”
18.07 – Mikołaj Macioszczyk – „Ja żyję tak”
25.07 – Future Folk – „Zbójnicki after”

Rzeka Muzyki Sierpień 2021

01.08 – Joanna Smajdor – „Tyle słońca…”
08.08 – Ania Karwan – koncert
15.08 – Stanisława Celińska z zespołem – „Jesienna…”
22.08 – Maciej Lipina – „Skazany na bluesa”
29.08 – Aga B. z zespołem Tribute to Maanam

Koncerty będą odbywały się jak widać na powyższej rozpisce w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 19:00.

Rzeka Muzyki w czasie obostrzeń

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami rządowymi do amfiteatru przy Operze Nova możemy wpuścić jedynie 50% publiczności, tj. 350 osób. Mieszkańcom, którzy chcą wziąć udział w koncertach, będą wydawane darmowe wejściówki. Odebrać je można w Ratuszu, w tygodniu poprzedzającym dany koncert –  w każdy wtorek w godz. 14:00 – 18:00.

Szczegóły dotyczące koncertów będą na bieżąco publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/RzekaMuzyki.

źródło: www.bydgoszcz.pl

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj