Oszustwo na wnuczka – rozpoznajesz kobietę?

0
321
Policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Oszustwo na wnuczka
źródło: Kujawsko-Pomorska Policja / https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/

Oszustwo na wnuczka

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na tzw. „wnuczka”. Zdarzenie miało miejsce 17 maja 2021 r. przy ul. Wdzydzkiej a Lubawskiej w Bydgoszczy. Policjanci dotarli do monitoringu, który zarejestrował wizerunek kobiety rozpoznanej przez pokrzywdzoną jako osoby, która odebrała od niej pieniądze- tzw. „odbieraka”. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciu oraz poniższym filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 76, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. KR-2309/21.

źródło oraz materiały: https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj