881050478 – kto dzwoni?

0
782
881050478 - czyj to numer? Ulga od Długu

Od kilku dni napływają informacje o połączeniach z numeru telefonu 881050478 – można się przestraszyć, gdyż automat po drugiej stronie słuchawki informuje o długu. Nie ma czego się obawiać, gdyż jest to tylko reklama.

Kto to dzwoni z numeru telefonu 881050478?

To numer należący do jednego z tzw. programów oddłużeniowych, a konkretniej spółki Ulga od Długu, za którą stoi znana z szybkich pożyczek firma LoanMe. Niepokojące niestety jest to, że rozmowę zaczyna automat, który twierdzącym tonem informuje o zadłużeniu. Nic z tych rzeczy, choć niewątpliwie można się przestraszyć.

Firma oferuje pomoc w wyjściu z zadłużenia, negocjując warunki z wierzycielami w zamian za prowizję i cykliczny abonament i… aktualnie znajduje się pod lupą zarówno UOKiK, jak i instytucji państowych, o czym dowiadujemy się z portalu money.pl. Jakby nie patrzeć, na razie jest w pełni legalnym podmiotem.

Czy warto odebrać 881050478?

Uważamy, że nie. Piszemy o tym, by poinformować mieszkańców o takim sposobie reklamy, zważając na fakt, w jaki sposób „rozmowa” zaczyna się. Jeżeli ktoś lubi słuchać „robota”, a następnie rozmawiać z telemarketerem to absolutnie nie zabraniamy. Dopiero kiedy rozmówca potwierdzi zainteresowanie ofertą, do akcji wkracza prawdziwy konsultant. 

Tak czy siak, redakcja zaleca dodać na listę zablokowanych i nie zaprzątać sobie tym głowy. Złapanym w codziennej gonitwie można się najeść strachu. Sądzimy, że nie warto. 

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj