Przywłaszczył kartę, którą później płacił

0
147
Policja

Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Błonie ponownie zwrócili się do mieszkańców z pomocą w ustaleniu osoby, której zdjęcia publikujemy poniżej. Mężczyzna przywłaszczył kartę i dokonał nią nieautoryzowanych transakcji.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia zagubionej karty bankomatowej, przy użyciu której sprawca dokonał w dniu 15 września 2021 r. po godzinie 17.00 wielu płatności zbliżeniowych na terenie osiedla Błonie w Bydgoszczy. Uzyskana  lista nieautoryzowanych transakcji oraz zabezpieczony monitoring doprowadziły do uzyskania wizerunku osoby podejrzewanej o popełnienie tego czynu. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 3993/21.

Źródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj