Lidl otwarty w niedziele – Sieć otwiera punkty pocztowe

0
552
Lidl przy Szubińskiej

Lidl idąc śladami konkurencji postanawia również otworzyć swoje sklepy w niedzielę. Przypomnijmy, 3 tygodnie temu kilkadziesiąt sklepów sieci Biedronka, realizując – wówczas w ramach pilotażu funkcję „Odbiór w punkcie” oferowanej przez  Pocztę Polską, otworzyło się w niedzielę. Który Lidl otwarty w niedziele?

Lidl otwarty w niedziele – zaraz po Biedronce

W Bydgoszczy Biedronki otwarte w niedzielę znajdują się przy ulicach: Inowrocławskiej 1A (Górzyskowo), Kossaka 17 (Górzyskowo), Magnuszewskiej 6 (Wyżyny), a także przy ul. Wyzwolenia 106 (Fordon) oraz Kolbego 56 (Osowa Góra).

Jako jedna z ostatnich sieci postanowiliśmy otworzyć część naszych sklepów w niedziele, aby najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Równość i transparentność uwarunkowań prawnych jest dla nas bardzo ważna – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, szefowa komunikacji korporacyjnej i CSR w Lidl Polska w komunikacie prasowym przekazanym m.in. „Wirtualnym Mediom”.

Placówki pocztowe omijają zakaz handlu w niedzielę

Zakaz handlu w niedziele (wprowadzono tzw. niedziele handlowe) obowiązuje w Polsce od 2018 roku. Ustawa przewiduje jednak wyjątki, a jest ich 32, m.in. dotyczący placówek z usługami pocztowymi. W praktyce sieci sklepów po podpisaniu odpowiedniej umowy z operatorem pocztowym (np. na odbiór przesyłek w sklepach) może prowadzić handel także w niedziele niehandlowe.

Od samego początku obowiązywania zakazu handlu w niedzielę, sieć sklepów Żabka korzysta z tego przywileju. W ślad za nim poszły: Dino Polska, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum, Stokrotka Express, a także wybrane sklepy z elektroniką Euro RTV AGD.

Który Lidl otwarty w niedziele?

Lidl otwart w każdą niedzielę - Glinki 68

W Bydgoszczy w każdą niedzielę będzie otwarty Lidl przy ul. Gdańskiej 159 oraz przy ul. Glinki 68.

W jakich godzinach otwarty będzie Lidl w Bydgoszczy?

Lidl otwart w każdą niedzielę - Gdańska 159

Oba sklepy sieci Lidl, przy Gdańskiej 159 oraz Glinki 68 otwarte będą w godzinach 8:00 – 20:00

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj