Dropshipping? Zintegruj całą sprzedaż z pomocą ErpBox!

0
106
Dropshipping - Dropshipping z ErpBOX

E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin biznesu związana ze sprzedażą internetową.

W standardowym modelu logistycznym mamy do czynienia z dostawcą, sprzedawcą oraz klientem końcowym. Sprzedawca kupuje towar u dostawcy, zajmuje się jego magazynowaniem, a następnie towar zakupiony produkt przez Internet wysyła do klienta. Jednak powstał również pewien sposób, by ominąć inwestycję w towar oraz jego magazynowanie. To właśnie tytułowy dropshipping. Co to jest i jak ułatwić sobie pracę z tym modelem logistycznym? Przeczytaj poniższy artykuł i zacznij sprzedawać w Internecie już dziś! 

Dropshipping – co to jest?

Jak już zostało wspomniane, dropshipping to model logistyczny pomijający jeden z elementów, a mianowicie towar zakupiony wychodzi bezpośrednio od dostawcy i wędruje do klienta końcowego. Sprzedawca internetowy zajmujący się sprzedażą czy to w swoim sklepie www czy na takich portalach jak Allegro lub eBay nie musi inwestować w towar, by móc zarabiać pieniądze. Oprócz tego, nie musi również posiadać magazynu, by je przetrzymywać. Odchodzi tutaj również kwestia pracowników, ponieważ osoby sprzedające w dropshippingu nie muszą posiadać ludzi, którzy będą pakować paczki. Tak właśnie wygląda model dropshippingu. Co to ma wspólnego z ErpBox?

Integracja z hurtowniami

  • pobieranie produktów z pliku XML,
  • możliwość modyfikacji cen,
  • możliwość zmiany stanu magazynowego,
  • możliwość ograniczenia pobierania wg minimalnego stanu magazynowego

System ErpBox daje wyżej wymienione możliwości, które pozwalają na integrację z hurtowniami i zautomatyzowanie pewnych zadań. ErpBox zintegrować możesz między innymi z Allegro, Amazonem oraz eBayem. W jaki sposób to zrobić? Wybierz interesującą Cię hurtownię, pobierz plik XML z produktami. Następnie zaloguj się do ErpBox i wypełnij formularz, który znajduje się w jednej z zakładek. Prawda, że proste? 

Podsumowanie – w dropie!

W powyższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie ,,dropshipping co to’’, dodatkowe informacje znajdziesz tutaj – pomogą Ci zrozumieć rolę ErpBox w tych działaniach e-handlu. Możesz także zintegrować hurtownię z wybranym marketplace’m, by zautomatyzować pewne czynności w Twoim przedsiębiorstwie. 

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj