ZDMiKP oraz MZK przywracają ciepły przycisk w komunikacji miejskiej

0
374
Powraca gorący przycisk w komunikacji miejskiej

Jak informuje ZDMIKP na swojej stronie, od 10 lutego 2021r. przywrócone zostaną tzw. ciepły przyciski. Chcąc otworzyć drzwi przy wsiadaniu czy wysiadaniu z pojazdu, musimy pamiętać o uprzednim wciśnięciu guzika umiejscowionego przy drzwiach.

Synoptycy zaczynają ostrzegać o zbliżających się mroźnych dniach. Na termometrach w Bydgoszczy odnotowujemy nawet kilkanaście stopni poniżej zera oraz przelotne opady śniegu. 

Przed nami kolejne bardzo mroźne dni. Na termometrach w Bydgoszczy nawet kilkanaście stopni poniżej zera oraz przelotne opady śniegu. 

Wielu Pasażerów w ostatnim czasie skarżyło się na chłód panujący w środkach komunikacji miejskiej.
Wynikało to z faktu, że wszystkie drzwi były otwierane podczas postoju na przystankach, co miało pomóc w przewietrzeniu pojazdu w dobie panujących obostrzeń epidemiologicznych oraz ograniczyć potencjalny kontakt z ogólnodostępnymi elementami pojazdu. Takie rozwiązania były wprowadzane w największych miasta w Polsce.

Od środy, 10 lutego 2021, we wszystkich pojazdach komunikacji miejskiej (autobusy oraz tramwaje), włączone zostaną „ciepłe przyciski”. Pasażerowie wsiadając i wysiadając z autobusu czy tramwaju, muszą pamiętać o wciśnięciu przycisku, celem otwarcia drzwi pojazdu.

Należy jednak pamiętać, że nadal obowiązywać będą nakazy epidemiczne.
W pojazdach komunikacji miejskiej trzeba zasłaniać usta i nos, obowiązują limity liczby pasażerów oraz należy zachować bezpieczny dystans od innych osób.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj