ZDMiKP oraz MZK przywracają ciepły przycisk w komunikacji miejskiej

Jak informuje ZDMIKP na swojej stronie, od 10 lutego 2021r. przywrócone zostaną tzw. ciepły przyciski. Chcąc otworzyć drzwi przy wsiadaniu czy wysiadaniu z pojazdu, musimy pamiętać o uprzednim wciśnięciu guzika umiejscowionego przy drzwiach.

Synoptycy zaczynają ostrzegać o zbliżających się mroźnych dniach. Na termometrach w Bydgoszczy odnotowujemy nawet kilkanaście stopni poniżej zera oraz przelotne opady śniegu. 

Przed nami kolejne bardzo mroźne dni. Na termometrach w Bydgoszczy nawet kilkanaście stopni poniżej zera oraz przelotne opady śniegu. 

Wielu Pasażerów w ostatnim czasie skarżyło się na chłód panujący w środkach komunikacji miejskiej.
Wynikało to z faktu, że wszystkie drzwi były otwierane podczas postoju na przystankach, co miało pomóc w przewietrzeniu pojazdu w dobie panujących obostrzeń epidemiologicznych oraz ograniczyć potencjalny kontakt z ogólnodostępnymi elementami pojazdu. Takie rozwiązania były wprowadzane w największych miasta w Polsce.

Od środy, 10 lutego 2021, we wszystkich pojazdach komunikacji miejskiej (autobusy oraz tramwaje), włączone zostaną „ciepłe przyciski”. Pasażerowie wsiadając i wysiadając z autobusu czy tramwaju, muszą pamiętać o wciśnięciu przycisku, celem otwarcia drzwi pojazdu.

Należy jednak pamiętać, że nadal obowiązywać będą nakazy epidemiczne.
W pojazdach komunikacji miejskiej trzeba zasłaniać usta i nos, obowiązują limity liczby pasażerów oraz należy zachować bezpieczny dystans od innych osób.

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie