Targi Pracy Bydgoszcz 2021

0
400
Targi Pracy Bydgoszcz 2021
źródło: bctw.pl

Organizatorzy – Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oraz Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny zapraszają na VI Targi Pracy Bydgoszcz 2021. Wydarzenie odbędzie się 12 października od godziny 10:00 do 16:00 w BCTW przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy.

VI Targi Pracy Bydgoszcz 2021

Celem Targów Pracy jest możliwość zapoznania kandydatów z ofertami pracodawców z regionu kujawsko-pomorskiego. Wydarzenie to również możliwość rozmowy z ekspertami HR, a także udziału w symulowanych rozmowach kwalifikacyjnych. Na miejscu będzie również możliwość wykonania sobie darmowego zdjęcia do CV.

źródło: bctw.pl

Podczas targów będzie możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Nowością będzie sesja Q&A – pytania i odpowiedzi od uczestników.

Gadżet dla odwiedzających Targi Pracy

  • Kilkadziesiąt stoisk pracodawców oraz partnerów z województwa 
  • Konsultacje z ekspertami, symulacje rozmów kwalifikacyjnych  
  • Bezpłatny fotograf oraz druk CV  
  • Liczne atrakcje dla odwiedzających 
  • Wstęp wolny

Każda osoba, która zarejestruje swój udział w targach pracy na stronie https://forms.gle/d1U7iDg5omGfCJQD7 otrzyma przy wejściu jeden z gadżetów: Kubki, smycze, pamięć USB, notatniki oraz inne.

Darmowa linia autobusowa na targi pracy

Specjalna linia autobusowa numer 204, która zostanie uruchomione w tym dniu dowozić będzie uczestników z Dworca Bydgoszcz Leśna. Ponadto można skorzystać z autobusów: 52, 93 lub 94.

Dla osób podróżujących samochodem, motocyklem lub rowerem czeka bezpłatny parking.

Opracowano na podstawie informacji BCTW.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj