„Przedszkole bez smogu” – zagłosuj na przedszkole SŁONECZKO

1
526
Oczyszczacz powietra Pure A9 w ramach akcji
źródło: electrolux.pl

Firma Electrolux w ramach kampanii „Przedszkole bez smogu” przeznaczyła 20 oczyszczaczy powietrza dla 20 przedszkoli, żłobków, które uzyskają największą liczbę głosów. „Przedszkole bez smogu” to nie tylko konkurs, ale również kampania informacyjna dotycząca smogu, zanieczyszczenia powietrza oraz ochrony najmłodszych przed skutkami zanieczyszczonego powietrza.

Wśród kilkuset żłobków i przedszkoli znajduje się również Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”, które znajduje się przy ulicy Marcina Kasprzaka 7 na bydgoskim Błoniu. Dlatego zachęcamy gorąco do głosowania na „Słoneczko”, wystarczy kliknąć w link https://przedszkolebezsmogu.pl/potwierdz/1668 i potwierdzić podając adres mail. Aktualne wyniki głosowania dostępne pod adresem: https://przedszkolebezsmogu.pl/ranking

Zasady głosowania w „Przedszkole bez smogu”

Każda osoba może zagłosować na placówkę raz dziennie.
Niestety każdy głosujący powinien mieć również konto w serwisie Facebook.
Każdy głosujący może uzyskać dodatkowy punkt poprzez poprawną odpowiedź na jedno z 20 losowych pytań – dodatkowy głos można uzyskać tylko raz.
Głosowanie trwa do 07.02.2021r.

Pure A9 – nagroda w kampanii „Przedszkole bez smogu”

Czym jest CADR?

CADR (wskaźnik czystości dostarczonego powietrza, z ang. Clean Air Delivery Rate). CADR jest międzynarodowym standardem dla mierzenia skuteczności oczyszczacza powietrza. Ocena ta wskazuje faktyczną objętość przefiltrowanego powietrza dostarczonych przez oczyszczacz powietrza. CADR pokazuje, ile czystego powietrza trafia w ciągu 1h do pomieszczenia. Oczyszczacz Pure A9 dostarczana aż 485 m³/h czystego powietrza, co oznacza, że pomieszczenie o powierzchni 20m2 zostanie w pełni oczyszczone w niecałe 7 minut.

Pure A9 (PA91-405GY) jest zalecany do pomieszczeń do 92 m². Oczyszczacz wyposażony jest w filtr antysmogowy, który wykorzystuje technologię HEPA13, zapewniając 99,98% filtrację cząstek o wielkości zaledwie 0,3 µm. Powłoka antybakteryjna neutralizuje enzymy bakteryjne na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii występujących w domu i zapobiegając ich dalszemu rozwojowi.

Uwolnij przedszkole od smogu, alergii, kurzu i bakterii! Zadbaj o dzieci, wnuki 🙂

Dlatego prosimy o głos dla Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko”.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Super sprawa 🙂 Godna większego nagłośnienia. Z pewnością powinno trafić do rodziców dzieci uczestniczących w przedszkolu „Słoneczko” 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj