Poszukiwana Aleksandra Kłos

0
416
Policja

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie nadal poszukuje Aleksandry Kłos lat 17, która oddaliła się z miejsca zamieszkania w bliżej nieokreślonym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną. Mimo upływu czasu niewiele udało się ustalić.

Z nadzieją szczęśliwego zakończenia, co miało miejsce niejednokrotnie, publikujemy rysopis zaginionej oraz komunikat Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy.

Poszukiwana Aleksandra Kłos

Aleksandra Kłos ostatni raz była widziana 30 lipca 2021 r. Jak wyjaśnia bydgoska policja, około godz. 12:00 nastolatka oddaliła się z miejsca zamieszkania w bliżej nieokreślonym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną.

Rysopis zaginionej Aleksandry

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czerwony t-shirt, czerwone długie getry, sportowe buty z białymi napisami. Posiada przy sobie wózek dziecięcy z lalką w środku wielkości i wagi dziecka. Wózek koloru czarno-fioletowego, torba przy wózku tego samego koloru.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Wspomóż nasze działania Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj