Strona główna Wydarzenia na Błoniu Muzyczna karuzela na Błoniu – muzyka lat 50. i 60.

Muzyczna karuzela na Błoniu – muzyka lat 50. i 60.

0
648
Muzyczna Karuzela na Błoniu
źródło: www.bdgbo.pl

W najbliższy weekend – 24-25.07.2021r. na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich na Błoniu odbędą się dwa wyjątkowe koncerty pod tytułem: „MUZYCZNA KARUZELA Z PIOSENKAMI Z LAT 50. i 60.”.

Muzyczna karuzela na Błoniu

Początek trzygodzinnych koncertów planowany jest o godzinie 18.00. Koncerty wybrane zostały przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. To mały projekt społeczny – ta kategoria projektów powstała z myślą w szczególności o seniorach (ale i całych rodzin), którzy dzięki muzyce będą mogli wrócić do czasów swojej młodości. Będzie można zatańczyć i pośpiewać wspólnie z takimi artystami jak:

– Joanna Wojnowska,
– Agnieszka Ostrowska,
– Valerijs Ivanovs,
– Hania Libront,
– Jurek Paterski,
– Sławomir Łopuszyński,
– Wiesław Nowicki,
– Sergij Morozow,
– Krzysztof Filasiński

Zaśpiewają także artyści Opery Nova oraz zatańczą tancerze bydgoskiego baletu, a dla młodszej publiczności balonowe niespodzianki przygotowywać będą szczudlarze.

Ostatni weekend lipca z muzyczną karuzelą na Błoniu

W sobotę 24.07.2021 oraz w niedzielę 25.07.2021 w godzinach 18-21 na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich na Błoniu usłyszymy największe i najbardziej znane przeboje polskich, a także zagranicznych artystów lat 50. i 60. ubiegłego wieku takich zespołów i artystów jak:

– Czerwone Gitary,
– Skaldowie,
– Czerwono – Czarni
– Karin Stanek,
– Natasza Zylska,
– Maria Koterbska,
– Czesław Niemen,
– Janusz Gniatkowski i wielu innych.

Koncerty wybrane zostały przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim, a organizatorem wydarzenia jest THE VOICE Krzysztof Filasiński.

źródło: www.bdgbo.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj